inpink logo  Ja channel

  HD
  1:10
  • 112
  • 8
  • 2
  Проголосовало пользователей: 10
  Тэги: #channel
  Dance
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2019
  Odottiko kukaan yli 10min parodia-videota? Eipä varmaan. :D Suuret kiitokset seuraaville henkilöille: SilliS: https://www.youtube.com/user/TourettePeura Silent: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.09.2018
  It's important that everything gets tested: here we are on the helideck. Find out more on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2018
  Y tu, a quien decides seguir el día de hoy? ¡Jesucristo, tu mejor elección!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2019
  Top Story solli në transmetim kohën se kur u zbulua se floriri ishte vjedhur në Tunelin e Krrabës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.10.2019
  Jo”-ja e Brukselit ka dëshpëruar dhe zhgënjyer jo pak qeverinë në Maqedoninë e Veriut. Kryeministri Zoran Zaev, menjëherë pas publikimit të vendimit, kërkoi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.10.2019
  Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës ku në zonat juglindore mund të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.10.2019
  Ka filluar numërimi mbrapsht për impiantin më të ri futbollistik në vend. “Arena Kombëtare”, siç njihet gjerësisht, është thuajse gati për të hapur dyert dhe për të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.05.2019
  Tha Pyi Nyo VS Ja Pancopyright 50 media Myanmar Channel. This video is broadcasting by 50 Media Myanmar Channel. The copyright is owned by U Soe Moe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.02.2018
  Find me on these medias ▭▭▭▭▭▭▭▭▭ - Twitch: http://Twitch.tv/JugiPelaa - IG: https://www.instagram.com/jukkanyyssola - SC: Termis2 - Sports channel: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2019
  Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Gentiana, nëna nga Kruja që në korrik të kësaj vere solli në jetë Amaris, vogëlushen që lindi premature me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.10.2014
  Here you go, an unreleased cover from us! Next Wednesday we're going to do a LIVE CHAT with you, 9pm. So don't forget to visit our YouTube channel next ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.07.2019
  Well come friend my channel kashmir Tv Es channel par aapko rozana har tara ki news se aapko updatde kya jaye gh Sirf Azad Kashmir Ki Khabar Se Aapko ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.10.2019
  Zvanična stranica FACE-a http://face.ba ○ Facebook https://www.facebook.com/facetv.ba ○ Instagram http://instagram.com/facetv ○ Pretplatite se na FACE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.10.2019
  Tema: Kush është Fatbardha Hoxha, vajza nga Prizreni që do të përfaqësojë Kosovën në Korenë e Jugut në Miss Universe këtë fundvit. Te ftuar: Fatbardha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.10.2016
  Mbi dy milionë besimtarë shiitë nga bota myslimane janë mbledhur në qytetin e Qerbelasë në Iraq, ku nën masa të larta sigurie po marrin pjesë në ritualet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2019
  Hey w dzisiejszym odcinku przyjęłam wyzwanie od Michasi z kanału misi i ja . A wszystko się zaczęło od Miss Agi następnie została nominowana Hejka tu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2019
  Waktu operasi : - dari jam 11.00 pagi - 6.00 petang - dibuka setiap hari,jumaat tutup -RM 2.00 = 1 gelas -No telefon :012 - 2380607 Menjual air tebu segar di ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2019
  Marsida Qatja dhe mbrëmë një intervistë ekskluzive për Open në Top Channel ku rrëfeu versionin e saj të ngjarjes. Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2018
  El equipo de JA Channel no quería pasar desapercibido el dia del padre y el dia de hoy decidimos grabar un mensaje para los padres. pero todos celebran a ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.09.2018
  Do you know what a riser is? Gianvito has the answer ready. Find out more on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.09.2018
  It may not seem like it, but everything is really calculated on board. Don't miss the journey on the Kufuor. Find out more on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.06.2018
  Y a ti? ¿Qué situaciones te han acontecido en un campamento? Siguenos en nuestras redes sociales: Facebook:JA Channel Youtube:JA Channel Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.10.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2016
  Song : Tumi Amay Ja Diyecho Singer : Sharmi reality show: Arong Channel i Banglar Gan ঝটপট সাবস্ক্রাইব করুন: https://goo.gl/SxqxXE Facebook: https://goo.g...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.10.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.08.2018
  Do you know what an FPSO is? Greg and Gianvito will take us on a discovery of this special ship. Follow along with us. Find out more on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.10.2019
  Nexe razem z Gilathiss i Rembol tworzą automatyczną 0 tickową farmę bambusa na serwerze minecraft kwadratowa masakra! Kod w sklepie ➔ NEEXE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.10.2019
  TIRANE - Me ashpërsimin e Kodit Penal ndaj një sërë veprash mes të cilave edhe bllokimi i rrugëve dënimi për të cilën shkon deri në tre vite burg, policia ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.07.2015
  Këshilli i Mekanizmit të Stabilitetit Financiar të Europës miratoi grantin afatshkurtër prej 7.16 miliardë eurosh për Greqinë, si ndihmë për të shlyer këstin e radhës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2019
  Rea Sefa është vogëlushja më e njohur e momentit dhe pas famës së saj qëndron videoja më virale e rrjeteve sociale “A të qaj 5 minuta”.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.10.2018
  We started a new Patreon channel with TWO new shows: A live video If I Were You + a "Jake and Amir watch Jake and Amir" You can watch and subscribe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2019
  29 09 2019 Welcome to Impress Audio Vision Official YouTube Channel. Here You enjoy all kind of music whatever you want. We provide all musical episodes ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.06.2019
  Tema: Sfida nuse-vjehrrë: Ja sa mirë e njohin njëra-tjetrën Shyhrete Behluli dhe Learta Jakupi. Te ftuar: Shyhrete Behluli, Learta Jakupi Për më shumë vizitoni: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2019
  Kë do votonte mes Ramës e Bashës? Avokati Spartak Ngjela i ftuar në në studion e Top Talk ditën e sotme tha se nuk do votonte asnjë mes të dyve. Për më ...
  • СКАЧАТЬ


   Сейчас смотрят